Opinie
kurs gimnazjalny

Opinie uczestników kursów przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego (kursu gimnazjalnego) w roku szkolnym 2010/2011 (opracowane na podstawie ankiet).

Czy kurs spełnił Twoje oczekiwania?

Nie Raczej nie Raczej tak Tak
0% 0% 58% 42%

Czy kurs umożliwił Ci uzyskanie lepszych ocen w szkole?

Nie Tak
38% 62%

Atmosfera panująca na zajęciach była według Ciebie:

Bardzo zła Niedobra Poprawna Dobra Bardzo dobra
0% 0% 8% 40% 52%

Czy poleciłbyś kursy organizowane przez Prywatne Studium Oświatowe„ Repetitio” swoim znajomym?

Nie Tak
0% 100%

Wybrane opinie

„Podobały mi się materiały przygotowane przez nauczycieli. Były ciekawe i rozwijające. Bardzo dziękuje za zajęcia, za czas nam poświęcony, za cierpliwość i wyrozumiałość.”

„Bardzo podobały mi się zajęcia z języka polskiego. Bardzo sympatyczna Pani dokładnie wyjaśniała niezrozumiałe rzeczy.”

„Podobała mi się atmosfera na zajęciach. Język polski prowadzony był bardzo energicznie, co sprzyjało chęci uczestniczenia w lekcji. Bardzo podobały mi się „ściągawki” zawierające wiele przydatnych wzorów i informacji .”

„Podobało mi się, że wiedzę przekazywaną na zajęciach otrzymywaliśmy także na bardzo dobrze rozpisanych „ściągawkach”, dzięki którym mogliśmy powtarzać materiał z lekcji. Odpowiadała mi także atmosfera stworzona przez nauczycieli i umiejętne zgranie grupy, co wpłynęło zdecydowanie na lepszą naukę.”

„Podobały mi się rozdawane na lekcjach kartki z zadaniami oraz to, że wszystko mogliśmy potem sprawdzić i o wszystko zapytać. Dużo rozmawialiśmy.”

„Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć i podejście nauczycieli. Szczególnie polubiłam panią od języka polskiego. Chciałabym, aby mnie uczyła w szkole.”

„Bardzo podobały mi się zajęcia z fizyki i języka polskiego, które były prowadzone ciekawie i panowała na nich dobra atmosfera.”

„Atmosfera na zajęciach sprzyjała nauce. Kursy „Repetitio” mi pomogły. Bardzo dziękuję za te zajęcia.”

„Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć. Były ciekawe i interesujące.”

„Podobała mi się atmosfera na zajęciach, ponieważ spokojnie można było podyskutować, o wszystko zapytać i spokojnie wyjaśnić.”

„Podobały mi się zajęcia z języka polskiego. Pani jest świetna . Widać, że ma ogromną wiedzę o teatrze. Potrafiła mi także doradzić wybór szkoły”

„Dzięki temu, że pani od polskiego podawała przykłady z życia, wszelkie uogólnienia stały się dla mnie łatwo przyswajalne. Dobrym pomysłem są kserowane materiały, dzięki czemu wszystko można sobie powtórzyć w domu.”

„Głównie w kursie podobał mi się sposób przekazywania wiedzy i powtórzenie wszystkich ważnych terminów i definicji. Sympatyczni nauczyciele zrozumiale tłumaczyli zagadnienia oraz rzetelnie wywiązywali się z wszelkich obowiązków związanych z prowadzeniem zajęć. Pomogło mi to przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. Nie był to czas stracony.”